Rituál světlušek a vlčat 2021

Zveřejněno: středa 17. listopad 2021 16:25 Napsal Šmankote

17.11.2021- Pelhřimov

Rituál světlušek a vlčat je již dlouholetá tradice, při které oddíl světlušek, vlčat

vprava

a benjaminků přijímá své nové členy.

Po dlouhé covidové pauze jsme se opět mohli společně sejít v tak hojném počtu a nové členy řádně přivítat.
Rituál začal u naší skautské Věže, kde jsme se sešli, rozdělili jsme se na naše družiny a společně vyrazili na Svatou Annu.

Bylo úžasné vidět zástup celého oddílu. Tam jsem si uvědomila jakou máme sílu a kolik nás je!
Na Svaté Anně jsme se všichni společně seznámili, a pak si každá družina šla hrát hry dle své libosti. Dali jsme si večeři v podobě buřtíků, hermelínů a spoustu dobrot, a pak?

ritul

Nastala ta dlouho očekávaná věc... Samotný rituál.
Když se setmělo, rozdaly se lucerničky a krásně, až skoro tajemně jsme rozsvítili kapli Svaté Anny.
Nováčky jsme úspěšně přijali, zazpívali si večerku a odebrali jsme se zpátky ke Věži, kde na nás čekali maminky a tatínkové, kteří si své ratolesti přišli vyzvednout.
Celý večer se nesl v úžasné atmosféře plné emocí! Moc jsem si to užila a doufám, že se našim nováčků u nás bude dařit.

Šmankote
Vedoucí oddílu světlušek, vlčat a benjamínků.