Zahajovací výprava Slípek

Zveřejněno: pondělí 22. listopad 2021 20:06 Napsal Kamila, Kiki a Anďour

20.-21.11.2021- Pelhřimov

Hned ze začátku holky čekala pašovací hra. Rozdělily se na dvě skupiny. Dostaly krabici s

neznámým obsahem a bez toho, aniž by jí položily na zem, musely splnit pět

úkolů, které byly ukryté v obálkách.

Ne všechny úkoly se ale daly plnit na jednom místě a na splnění byla hodina. V poslední obálce se skrývala šifra...zašifrované v ní bylo číslo, které jim dalo instrukce ohledně krabice, kde se nacházely věci nějak spojené se smrtkou (celoroční téma).
Po této hře si sedly ve věži a hrály všemožné hry. Kolem páté hodiny se pomalu odebraly ke svaté Anně, kde musely podstoupit stezku po svíčkách. Při přijímacím rituálu si připily modrou fantou na tento skautský rok. Vše šlo krásně, dokud nezačala hrát hudba...temná hudba. Ze skautského rituálu se vyklubal přijímací rituál ke smrtkám. Holky musely odříkat slib a poté jim byl nakreslen znak na čelo.
Po tomto rituálu následovala večeře a dlouhé hodiny hraní městečka Palerma. V neděli už se potom spíše uklízelo. Nakonec se se všechny po skvělé akci rozloučily a vydaly se domů.
Kamila, Kiki a Anďour

Fotky zde.