Závod vlčat a světlušek 2014 - základní kolo

Zveřejněno: neděle 11. květen 2014 12:10 Napsal Anna Chmelařová

10. května 2014 se konalo základní kolo Závodu vlčat a světlušek v Jihlavě na sjezdovce Šacberk. Z pelhřimovského střediska byly přihlášeny 4 hlídky - dvě hlídky světlušek, jedna vlčat a jedna nesoutěžní.


Na závod jsme se všichni perfektně připravili. A to nejen tím, že jsme měli (a pořád máme!) plnou makovici vědomostí, ale i navenek. Je přece jasné, že nepřítel se musí zastrašit. Proto jsme si nechali udělat zářivě zelená trička s bojovným nápisem "Vlčata a světlušky Pelhřimov" , v JUNu nakoupili hromadu žlutých šátků a mohli jsme vyrazit. Zuzanky nám na cestu do jámy lvové dali maskota-velblouda, díky kterému nám štěstí přálo. Po lítém boji jsme jihlaváky rozdrtili napadrť a s bojovným křikem vyrazili vstříc krajskému kolu ve Žďáře nad Sázavou. Těšte se na krvelačné pandy a divočáky s pěkně ostrými páráky!

Sedmikrásky - 1. místo v kategorii světlušek (Kačka Králová, Janička Jarošová, Majda Kožichová, Saška Kocmanová, Lůca Foltínová, Míša Dvořáková, Zuzka Dolejší)

Ponožky - 2. místo v kategorii světlušek (Pája Dvořáková, Barča Hurdová, Míša Piwková, Gabča Piwková, Pája Kuběnová, Klárka Kuběnová, Johanka Říčanová)

Bezejmenní - 1. místo v kategorii vlčat (Šimson Hurda, Maty Říčan, Vojta Dvořák, Frodo Vojáček, Dan Bláha, Klárka Říšská, Kačka Pechová)

Sasanky - nesoutěžní (Emička Jačová, Míša Říšská, Kuba Dvořák, Matěj Náměstek, Marťa Dolejší)

Zobrazeno: 1388