Kronika Velbloudího lidu

Zveřejněno: pátek 9. září 2016 13:54 Napsal Viktorie Vítů

vel11. den Benátky 1305

V noci jsme byli probuzeni a lodí odvezeni na neznámé místo, odkud jsme měli najít cestu do nejbližšího města. Povedlo se nám to za nedlouhou chvíli.

2. den Země Ohně 1305vel2

Přišli jsme k místním vládcům s prosbou o popsání jejich země v našich knihách. Museli jsme sjednotit jejich zemi. Země byla sjednocená a Velbloudí lid se umístil na třetím místě.

4. den Země Země 1305

Přišli jsme se stejnou prosbou ke královně země Země. Ta nám řekla, že musíme utřídit její ingredience do jídla. Spočívalo to v tom, že jsme běhali od hangáru k hangáru a sbírali jídlo. Potom jsme měli udělat nápoj pro královnu. Tato disciplína nám nešla a skončili jsme poslední.

5. den Země Vzduch 1305

Místní vládkyně nás uvítala procházkou jejím lesem, kde nám ukazovala, co všechno tu žilo. Slíbila, že když jí pomůžeme znovu přivézt živočichy a rostliny do jejich domovů, tak nám pomůže. Šli jsme se zeptat poustevníka, kde najít živočichy a rostliny, ale nic není zadarmo. Museli jsme mu ukázat, že umíme levitovat a potom mu uvařit tradiční jídlo této země. Všechno jsme splnili a tak nám řekl, kde rostliny hledat. Museli jsme ještě přebíhat nesmírně nebezpečnou trasou, abychom rostliny sesbírali. Kupodivu nám tahle hra velice šla a umístili jsme se první se 102 body, zatímco druzí měli bodů jen 61. (následuje obrázek poustevníka a jeho příbytku)

6. den 1305

Dnes jenom a jenom pršelo, a proto jsme měli DPO (den plný odpočinku). Do jiné země jsme neputovali. Dopoledne jsme jen odpočívali. Po obědě jsme hráli Riskuj.

7. den Země Vody 1305

S prosbou prozkoumat její zemi jsme přišli k místní vládkyni. Ta nás poprosila o navrácení pramene mládí. My jsme samozřejmě souhlasili. V děravých lahvích jsme nosili vodu z tůně. V tomto jsme skončili nastejno se Čtyřlístkama. Odpoledne jsme sledovali aktivitu duchů v táboře.

8. den Čína 1305vel3.1

V noci jsme navštívili císaře Číny Kublajchána, který nám v doprovodu tygra řekl, že Marco Polo se pokusil unést jeho dceru. Když ho zatkneme a přivedeme před císaře, tak nám dá odměnu. Souhlasili jsme.

ZRADILI JSME MARCA POLA

Zobrazeno: 396