Kronika Smažek

Zveřejněno: pátek 9. září 2016 13:51 Napsal Viktorie Vítů

smaž1Není to tak dávno, co skupinu kupců přemluvil jistý Marco Polo, aby se vydali na dlouho cestu. Tak vznikla naše skupina „SMAŽKY“.V této knize budou zapsány její úspěchy a neúspěchy.

BENÁTKY

 1. Den

První, co jsme museli udělat bylo koupit velbloudy. Marco Polo nechtěl moc utrácet a proto koupil nezkrocené velbloudy. Tak jsme je museli zkrotit my. Jelikož  se nám je podařilo zkrotit, tak jsme vyrazili.

2. Den ARCHANTAsmaž2

Druhý den jsme dorazili do země ohně. Tamní král byl neomezený vládce. Měl obrovskou říši, ale nechtěl ji udržet a potom to chtěl. My jsme mu museli pomoci a dát zemi do pořádku. Takže jsme mezi sebou válčili. Když jsme jeho zem opouštěli dal nám dar. Byla to krásná země jo a málem bych zapomněl, jmenovala se Archanta. Rád bych se tam vrátil.

3. Den TIBIA

Země země ó nééé kuchaři utekli kvůli tomu, že se nepohodli. A vládkyni zamíchali ingredience. Podařilo se nám ingredience seřadit zpátky. Potom královna chtěla abychom jí udělali nápoj. Poté jsme se šli projít. Museli jsme při tom plnit úkoly.

1. Úkol – museli jsme mapovat zvířata

2. Úkol – museli jsme namalovat obrázek

3. Úkol – museli jsme z přírodnin udělat hudební nástroj

4. Úkol – museli jsme rozluštit cizí jazyk

5. Úkol – museli jsme něco vypsat z textu. Strašný vopruz!

Ale vládkyně byla docela milá.

 4. Den - CATARACTA

  • Zemi vzduchu napadli zlí duchové. Zpustošili zelené rostlinstvo.

Nyní jdeme za mužem, který se pokusil tuto zemi zachránit, ale posedli ho duchové. Jeho slova dá nám rady, ale musíme mu uvařit, pokrm této země, který můžou uvařit jenom lidé této země. Musíme podstoupit zkoušku, musíme levitovat!!!  Jídlo se prodalo a poutník, řekl:“Musíte jít dveřmi za prvními je příšera, za druhými se musíte plazit, za třetími je tekutý písek. Jojo – zachránili jsme všechny druhy. Tato země se jmenuje Cataracta.

 5. Den

  • Se nic nestalo.

6. Den

Dorazili jsme do země vody, museli jsme naplnit pramen mládí. Ukradli ho zlí duchové. Aktivita duchů se stupňuje. Potom jsme mapovali aktivitu duchů.

7. Den - ČÍNAsmaž3.1

  • Šli jsme za mudrcem, Marco Polo mu totiž napsal dopis a on nám odpověděl. Parníček, čepička, lodička a potom jsme šli spát. V noci nás probudili kublajchánovi stráže, dovedli nás za Kublaj Chánem a ten řekl: Vy jste z Benátek, co? A my na to: Ano. A on zase: Kdysi tu byl jeden z Benátek a pokusil se mi unést dceru. Kdyby jste mi ho přivedli, odměna Vás nemine. Jmenoval se Marco Polo. Tak my: Jo toho známe, toho Vám přivedeme. Tak jsme mu ho přivedli, jo vzpíral se, ale dobře mu tak. Potom po nás Kublaj Chán chtěl, abychom postavili Marcovi vězení. Tak jsme ho postavili a potom jsme museli pro Marca a princeznu uvařit. Ale nakonec jsme zjistili, že Kublaj Chán je zlý a princezna a Marco se vlastně milují. Taky jsme zjistili, že Kublaj Chán má duše rozdělené do viteálů (jako Voldemort). Tak jsme našli viteály a zničili ho. A tak se Marco a Kogatin vzali. Jó jóó (Kublaj Chán byl lepší).


KONEC

Zobrazeno: 465