Přijímací rituál Žabek a začátek celoroční hry skautek

Zveřejněno: pondělí 12. říjen 2015 16:03 Napsal Viktorie Vítů

V pátek 18.9. se Sovičky sešly v 15:30 a vydaly se na svatou Annu, aby připravily přijímací rituál pro nově příchozí družinu Žabek, která se ke věži dostavila v 18:00. Žabky prošly cestu po svíčkách a dozvěděly se všechny vlastnosti Žabek. Na konci trasy je čekal posvátný obřad, kde byly přijmuty do skautek a čekalo je i pár překvapení. Večer si obě družiny daly moc dobrou večeři, na které se podílely úplně všichni! Zahrály si nové hry a uložily se ke spánku. Ráno je probudily dvě agentky a dovedly je do místnosti, kde k nim promluvil ředitel ústavu W.O.O.H.P. a pověděl jim svou nábídku. Ta pro ně byla překvapující, ale přijaly ji... a teď už jen netrpělivě čekají, co bude dál...

Leri

prij20151prij20152

Zobrazeno: 690